15 - 17 березня, 2022
Взяти участь
Замовити запрошення

Новини

На «Індустрії торгівлі 2021» — компанія Biolands — кращий український виробник паперових соломинок в Україні!

Компанія заснована в 2019 році. Власне нове виробництво дає можливість задовольнити вимоги будь-якого клієнта. Для виготовлення паперових трубочок використовується екологічні матеріали з відповідними сертифікатами якості: крафт бумага, харчовий клей.

Потужності можуть забезпечити до 5 000 000 соломинок в місяць. Безперервна робота, енергійна команда, нове обладнання гарантує якісний продукт за конкурентною ціною.

- Діаметр соломинок — 6 мм, 8 мм, 10 мм;
- Довжина — 120 мм, 197 мм, 250 мм;
- Колір — коричневий крафт, білий крафт, власний дизайн;
- Індивідуальна упаковка з можливістю нанесення логотипу;
- Сертифікація НАССР

Наразі безпека за своє здоров`я дуже актуальна, тому індивідуальна упаковка це можливість персонального захисту для кожного. Нанесення індивідуального дизайну, як на соломинку, так і на упаковку вигідно підкреслить індивідуальність замовника.

Наразі соломинки з паперу є екологічною альтернативою пластику, а також чудовим доповненням до трендів відмови від матеріалів, що забруднюють навколишнє середовище. Наші трубочки використовуються для холодних і гарячих напоїв. Вибір діаметра і довжини дає змогу розширити сфери для застосування: сік для дітей, запашна кава, улюблений чай, смузі для здорового харчування та багато іншого.

Якість, оперативність, доброзичливість, професіоналізм — це ті якості, які ми цінуємо в співробітниках і клієнтах. Ми дбаємо про нашу планету і пропонуємо приєднатися до нас.

З повагою до людей, з турботою до планети

17.02.2021