15 - 17 березня, 2022
Взяти участь
Замовити запрошення

Новини

Прорив року! JUKA презентує на «Індустрії торгівлі» нові моделі обладнання 2021!

Наразі компанія підготувала презентацію нових моделей для оформлення магазину «під ключ». JUKA гарантує, що нові промислові холодильники точно будуть високо оцінені й виробниками харчової галузі, адже вони найкращі для якісного зберігання та презентації м`ясних, рибних, молочних продуктів, тіста та виробів пекарні, кондитерських виробів, кулінарії тощо.

Тож розкриваємо інтригу!

Перша з новинок – холодильна гірка (регал)
Серед особливостей: 2-х контурна циркуляція повітря, що не дає теплому повітрю потрапити в охолоджуваний об`єм; 5 незалежних поличок з можливістю регулювання нахилу 0°, 5° та 10°; теплоізольована ролета для енергоощадження в період, коли продаж продуктів не здійснюється (нічний режим); прискорене відтавання електротеном; автоматичний захист від перенавантаження електромережі та багато, багато іншого.

Друга – двохдверна холодильна шафа
Призначена для зберігання молочних, ковбасних виробів, салатів, десертів, напоїв. Містка та зручна в експлуатації й найкраще підходить для виробничих кухонькулінарій, складських приміщень, магазинів та закладів громадського харчування. Відмінний вибір, коли йдеться суто про зберігання продуктів!

Третя новинка – гастрономічна родзинка для мережевого ритейлу!
Кутовий модуль на базі вітрин FDI перейняв усі її переваги й надав можливість компонування вітрини в острів. Неперевершена експозиція, стиль та максимально ефективне використання робочого простору робить це обладнання найкращим вибором для будь-якого бізнесу.
Що ж, режим тестування вже завершився!

Перша партія відвантажується на замовлення не лише мережевих гігантів та популярних франшиз, а й для магазинів та виробництв формату «біля дому»; тих, хто лише починає власний бізнес і тих, хто хоче розвинути бізнес, що вже існує, та зробити його технологічнішим та ефективнішим.

Найкраще обладнання для виробництва та ритейлу на стенді JUKA на форумі «Індустрія торгівлі»! Обладнання, яке гарантує ваш успіх!

Запрошення — у виставкового бота https://t.me/ExpoTicketbot!

02.03.2021